cad
decore
Sklep

Salon sprzedaży

Salon sprzedaży Ceramiki Pilch PL to nowoczesny obiekt znajdujący się w Jasienicy przy drodze Bielsko-Biała – Cieszyn. Salon został oddany do użytku w 2009 roku. Na ogromnej powierzchni została zaprezentowana bogata oferta firmy jak również produkty znanych i renomowanych polskich fabryk. Oferta nie tylko ogranicza się do kolekcji ściennych i podłogowych, ale również zawiera ceramikę sanitarną, kabiny prysznicowe oraz wanny. 

Profesjonalny zespół projektantów

Do dyspozycji Klientów pozostaje również zespół projektantów, którzy realizują projekty łazienek wykorzystując do tego celu asortyment znajdujący się w salonie sprzedaży.

Wysoka jakość i estetyka

Firma Ceramika PL przykłada niesamowicie dużo uwagi do jakości i estetyki wykonania. Produkty firmy odpowiadają najnowszym trendom, dzięki czemu prezentowany asortyment cechuje przede wszystkim piękno.

Wirtualny spacer

Dla wszystkich z Państwa, którzy z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić naszego salonu osobiście, przygotowaliśmy wirtualny spacer, który pozwoli przybliżyć Państwu aktualną ekspozycję i mamy nadzieję, że zachęci do wizyty.